Rio Relax Rio Relax - DE
Noční klub Hřensko
TERRACE
SAUNA • BILLIARD
GO-GO & STRIP SHOW
NIGHT CLUB

Otevřeno od 18:00 hod.

V neděli a pondělí máme zavřeno.

tel. +420 608 000 148
e-mail: riorelax1@seznam.cz

50°50'37.472"N
14°13'9.933"E


RIO RELAX Hřensko


Vítáme Vás v našem klubu pro pány – klubu Rio RELAX Night club, který se nachází poblíž německých hranic u Hřenska.

Samozřejmostí je diskrétní obsluha, milé a atraktivní dívky připraveny splnit všechna Vaše tajná přání…

Pro výšší komfort můžete zavolat přímo k nám na jedno z telefonních čísel a my pro Vás pošleme náš smluvní taxi-vůz. Zárukou pro Vás je, že cena za taxislužby bude jednotná, tj. 150 Kč. Platí pouze pro Děčín a okolí.

Noční klub Hřensko
Noční klub Hřensko
Noční klub Hřensko

Noční klub nabízí


Přijměte pozvání do našeho nočního klubu, a objevte, v krásné přírodě uprostřed pískovcového kaňonu, místo pro relaxaci a mladé sexy společnice, připravené splnit Vaše nejtajnější přání. Každý večer se tak můžete těšit na striptýzová i jiná erotická vystoupení. Zajistíme Vám naprostý komfort a nemusíte myslet na nic jiného, než jak si večer pořádně užít.

  • příjemné společnice vždy otevřené k Vašim tužbám
  • 7 pohodlných soukromých salonků
  • plně vybavený bar s tanečním parketem
  • objednávky oslav a večírků
  • hlídané parkoviště
  • bezbariérový vstup do baru i salonku

Společnice Děčín

Naše společnice jsou vždy příjemně naladěny a připraveny na Vaše přání. Celý večer můžete sledovat sexy dívky, které Vám předvedou taneční, striptýzovou či jinou erotickou show. Naše společnice nepokazí nikdy žádnou zábavu a erotika v jejich podání Vám dá poznat netušené zážitky.

Pokud Vás probíhající erotický program správně naladí není problém si mezi zdejšími společnicemi vybrat tu pravou pro Vás.

Většina dívek je vybavena jazykovými dovednostmi a umí komunikovat v německém, anglickém i španělském jazyce. Vstřícný přístup a ochota splnit přání našich hostů je naší filozofií.


Bonusy a slevy


Naší filozofií je vstřícný přístup a pochopení přání našich hostů a chceme, aby hosté měli dobrý důvod se k nám vracet. Spokojené hosty chceme odměnit a tak nabízíme klubové karty, na které lze čerpat velmi zajímavé slevy.


Občerstvení


Jistě přijde vhod nápoj, který příjemně svlaží hrdlo, při sledování doprovodného erotického programu, a proto v našem nočním klubu najdete široký výběr alkoholických i nealko nápojů. Ke všem nápojům podáváme ZDARMA nejrůznější druhy oříšků a krekrů.


Akce


FIFA Fußball-Weltmeisterschaft 2014

Spannung und Fußballbegeisterung pur! Vom 12.Juni bis zum 13.Juli 2014 begrüßen wir alle Fans beim Public Viewing in Rio Relax.

16. 6. 2014 18:00 Deutschland - Portugal

21. 6. 2014 21:00 Deutschland - Ghana

Jubeln Sie mit uns in guter Gesellschaft. Jeder zweite Freibier.


Noční podnik Děčín


Zábava Děčín = erotika Děčín

Zábava jde u nás ruku v ruce s erotikou. Náš noční klub disponuje

  • útulným barem s tanečním parketem
  • soukromými salonky
  • venkovní terasou s výhledem

Naše společnice se o Vás postarají v útulném baru s tanečním parketem, kde můžete shlédnout erotická vystoupení, to vše podtržené domácí atmosférou. Vybrat si můžete ze široké nabídky nápojů (včetně piva a sektu).

Vyznavači dobré erotické zábavy jistě využijí soukromí našich salonků, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a nabízí luxus a komfort. V přítomnosti krásné společnice zažijete opravdový „Relax", zábavu a erotiku.

Potěšte se v našem nočním klubu krásným výhledem do krajiny a nechte se příjemně uvolnit ve společnosti milé hostesky. Jídlo, pití i společnice si můžete vychutnat na naší venkovní terase s krásným panoramatickým výhledem na okolní skalní věže.

Pokud si budete chtít na chvíli odpočinout od erotického jiskření, můžete navštívit saunu a zahrát si biliár.

Program je pro nás důležitý, je nedílnou součástí tohoto nočního klubu a víme, že mnozí sem přicházejí hlavně kvůli němu.

Zábava, erotika a společnice - oslavy a večírky

Zajistíme pro Vás na objednávku nejrůznější druhy oslav a večírků, ať už soukromých nebo podnikových. Naše společnice se postarají o zábavu i erotiku. Pobavíte se a strávíte příjemné chvíle třeba při společném sledování strip show, která je příjemným zpestřením různých akcí nebo večírků. Každý milovník erotiky ví, že striptýz není jen o svlékání se při rytmu, ale je potřeba mít správné prostředí a profesionální tanečnice. To vše Vám náš noční klub může zajistit.

Nabízíme také široký výběr pití, grilovaných mas a zeleniny.

Noční klub - parkoviště

Po příjezdu do našeho klubu zde najdete parkoviště s kapacitou 30 parkovacích míst, které jsou pod nepřetržitým kamerovým monitoringem. Díky tomuto opatření, u nás za dobu naší existence, nebylo odcizeno žádné vozidlo. Přispíváme tak ke klidu a komfortu našich hostů.

Noční klub - bezbariérový vstup

Protože se snažíme maximálně vyjít vstříc všem našim zákazníkům, jsme připraveni přivítat i handicapované hosty. Umožňuje nám to bezbariérový vstup do baru i salonku. Na tuto službu je potřeba se objednat den předem, abychom zajistili vhodnou společnici.